Samtec ZW-25-19-L-S-900-150-LL
Conn Board Stacker HDR 25 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk
Production
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZW-25-19-L-S-900-150-LL.
Newark
3 month trend:
+0.00%
Related Parts
Pin Header, Board-to-Board, 1.27 mm, 1 Rows, 25 Contacts, Through Hole, TMS Series
KK 254 Solid Header, Vertical, with Friction Lock, 25 Circuits, Gold (Au) Plating
Conn Unshrouded Header HDR 25 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole KK® Bag
TSW - Samtec 2.54mm Right Angle Through Hole Header 2.29mm Solder Tail (08) - Fast Stock(mc)
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 25 Contacts, Through Hole, TSW Series
KK 254 Breakaway Header Right-Angle Surface Mount Compatible 25 Circuits 0.38
Descriptions
Descriptions of Samtec ZW-25-19-L-S-900-150-LL provided by its distributors.