Samtec ZW-25-11-L-S-600-230
Stacking Board Connector, ZW Series, 25 Contacts, Header, 2.54 mm, Through Hole, 1 Rows
Production
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZW-25-11-L-S-600-230.
Newark
3 month trend:
+0.00%
Related Parts
Conn Unshrouded Header HDR 25 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole KK® Bag
TSW - Samtec 2.54mm Right Angle Through Hole Header 2.29mm Solder Tail (08) - Fast Stock(mc)
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 25 Contacts, Through Hole, TSW Series
Pin Header, Vertical, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 25 Contacts, Through Hole, HTSW Series
KK 254 Breakaway Header Right-Angle Surface Mount Compatible 25 Circuits 0.38
Descriptions
Descriptions of Samtec ZW-25-11-L-S-600-230 provided by its distributors.
Conn Board Stacker HDR 25 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk