Samtec ZW-25-09-F-S-280-220
Conn Board Stacker HDR 25 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZW-25-09-F-S-280-220.
Sager Electronics
Datasheet1 page14 years ago
Related Parts
Conn Unshrouded Header HDR 25 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole KK® Bag
TSW - Samtec 2.54mm Right Angle Through Hole Header 2.29mm Solder Tail (08) - Fast Stock(mc)
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 25 Contacts, Through Hole, TSW Series
Pin Header, Vertical, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 25 Contacts, Through Hole, HTSW Series
KK 254 Breakaway Header Right-Angle Surface Mount Compatible 25 Circuits 0.38
Amphenol Communications Solutions77311-102-25LF
Conn Unshrouded Header HDR 25 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Bag
Descriptions
Descriptions of Samtec ZW-25-09-F-S-280-220 provided by its distributors.