Samtec ZW-23-13-T-S-823-154
Conn Board Stacker HDR 23 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZW-23-13-T-S-823-154.
Sager Electronics
Datasheet1 page14 years ago
Related Parts
23pin 2.54mm 1 Breakaway,Header,Push-Pull 4A 2.54¦Ìm 58.42mm*10.27mm
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 23 Contacts, Through Hole, MTSW Series
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 23 Contacts, Through Hole, TSW Series
Stacking Board Connector, DW Series, 23 Contacts, Header, 2.54 mm, Through Hole, 1 Rows
Amphenol Communications Solutions98481-423LF
Duboxreg:, Wire To Board connector, Shrouded Header, Single Row, Straight, 23 Position.
Amphenol Communications Solutions68015-423HLF
Conn Unshrouded Header HDR 23 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole Bulk
Descriptions
Descriptions of Samtec ZW-23-13-T-S-823-154 provided by its distributors.