Samtec ZW-21-14-T-S-1024-131
Conn Board Stacker HDR 21 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZW-21-14-T-S-1024-131.
Sager Electronics
Datasheet1 page14 years ago
Related Parts
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 21 Contacts, Through Hole, TSW Series
Conn Unshrouded Header HDR 21 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole Bag
Pin Header, Board-to-Board, 1.27 mm, 1 Rows, 21 Contacts, Through Hole, TMS Series
KK 396 Breakaway Header, Right-Angle, 21 Circuits, Tin (Sn) Plating
KK 254 Solid Header, Vertical, with Friction Lock, 21 Circuits, Tin (Sn) Plating
Descriptions
Descriptions of Samtec ZW-21-14-T-S-1024-131 provided by its distributors.