Samtec ZW-18-08-L-S-260-135
Board Stackers & Spacers, Pin Header, 6.6 mm, 18 Contacts, Solder, 1 Rows, 2.54 mm, ZW Series
Production
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZW-18-08-L-S-260-135.
Newark
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Samtec ZW-18-08-L-S-260-135 provided by its distributors.
Conn Board Stacker HDR 18 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk