Samtec ZW-15-07-T-S-200-100
Conn Board Stacker HDR 15 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZW-15-07-T-S-200-100.
Sager Electronics
Datasheet1 page14 years ago
KK 254 Breakaway Header, Vertical, 15 Circuits, Tin (Sn) Plating, Mating Pin Length 8.13mm
Amphenol Communications Solutions76384-415LF
Dubox®2.54mm, Board to Board Connector, Shrouded Header, Single Row, Straight.
Descriptions
Descriptions of Samtec ZW-15-07-T-S-200-100 provided by its distributors.