Samtec ZW-11-08-T-S-212-159
Board Stackers & Spacers, Pin Header, 5.38 mm, 11 Contacts, Solder, 1 Rows, 2.54 mm, ZW Series
Production
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZW-11-08-T-S-212-159.
Newark
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Samtec ZW-11-08-T-S-212-159 provided by its distributors.
Conn Board Stacker HDR 11 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk