Samtec ZW-10-20-G-D-730-200
Board Stackers & Spacers, Pin Header, 18.54 mm, 20 Contacts, Solder, 2 Rows, 2.54 mm, ZW Series
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZW-10-20-G-D-730-200.
Samtec
Datasheet1 page8 years ago
JRH Electronics
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Samtec ZW-10-20-G-D-730-200 provided by its distributors.
"Flexible Board Stacking Header
Conn Board Stacker HDR 20 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk