Samtec ZW-10-20-G-D-650-240
Board Stackers & Spacers, Pin Header, 16.51 mm, 20 Contacts, Solder, 2 Rows, 2.54 mm, ZW Series
Production
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZW-10-20-G-D-650-240.
Newark
Datasheet1 page8 years ago
Sager Electronics
JRH Electronics
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Samtec ZW-10-20-G-D-650-240 provided by its distributors.
Conn Board Stacker HDR 20 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk