Samtec ZW-10-13-T-S-875-100
Conn Board Stacker HDR 10 POS 22.23mm Stack Height 2.54mm Solder ST Through Hole
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZW-10-13-T-S-875-100.
Sager Electronics
Datasheet1 page8 years ago
CAD Models
sourceeCADmCADFILES
SnapEDA
SymbolFootprint
Download
The partner site will open in a new tab when downloading their CAD models
By downloading CAD models from Octopart, you agree to our Terms & Conditions and Privacy Policy.
Descriptions
Descriptions of Samtec ZW-10-13-T-S-875-100 provided by its distributors.