Samtec ZW-06-12-T-D-640-230
Conn Board Stacker HDR 12 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZW-06-12-T-D-640-230.
Sager Electronics
Datasheet1 page14 years ago
Related Parts
2.54mm Pitch C-Grid III Header, Dual Row, Vertical, 12 Circuits, Tin (Sn) Plating
Conn Unshrouded Header HDR 12 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole C-Grid® Bag
TSW - Samtec 2.54mm Right Angle Through Hole Header 2.29mm Solder Tail (08) - Fast Stock(mc)
Amphenol Communications Solutions67997-412HLF
Conn Unshrouded Header HDR 12 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Poly Bag
Amphenol Communications Solutions68021-412HLF
Conn Unshrouded Header HDR 12 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole BergStik® Bulk
Conn Unshrouded Header HDR 12 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole BergStik® Bulk
Descriptions
Descriptions of Samtec ZW-06-12-T-D-640-230 provided by its distributors.