Samtec ZW-05-10-L-D-475-215
Board Stackers & Spacers, Pin Header, 12.07 mm, 10 Contacts, Solder, 2 Rows, 2.54 mm, ZW Series
Production
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZW-05-10-L-D-475-215.
Newark
Datasheet1 page8 years ago
Electro Sonic
JRH Electronics
3 month trend:
-18.03%
Descriptions
Descriptions of Samtec ZW-05-10-L-D-475-215 provided by its distributors.
Conn Board Stacker HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk