Samtec ZW-05-10-G-D-334-248
Board Stackers & Spacers, Pin Header, 8.48 mm, 10 Contacts, Solder, 2 Rows, 2.54 mm, ZW Series
Production
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZW-05-10-G-D-334-248.
Newark
Datasheet1 page8 years ago
Sager Electronics
JRH Electronics
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Samtec ZW-05-10-G-D-334-248 provided by its distributors.
Conn Board Stacker HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk