Samtec ZW-05-10-F-D-550-100
Conn Board Stacker HDR 10 POS 13.97mm Stack Height 2.54mm Solder ST Through Hole
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZW-05-10-F-D-550-100.
Sager Electronics
Datasheet1 page13 years ago
Descriptions
Descriptions of Samtec ZW-05-10-F-D-550-100 provided by its distributors.