Samtec ZW-05-10-F-D-450-250
Conn Board Stacker HDR 10 POS 11.43mm 2.54mm Solder ST Through Hole
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZW-05-10-F-D-450-250.
Samtec
Datasheet1 page7 years ago
Technical Drawing1 page8 years ago
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Samtec ZW-05-10-F-D-450-250 provided by its distributors.