Samtec ZW-04-10-G-S-600-100-LL
Conn Board Stacker HDR 4 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZW-04-10-G-S-600-100-LL.
Electro Sonic
Datasheet1 page14 years ago
Related Parts
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM / Connector Header Through Hole 4 position 0.100" (2.54mm)
KK 254 Wire-to-Board Header Single Row Vertical 4 Circuits PA Polyamide Nylon Gold Plating
Connector Shrouded Header 4 Position 2.54mm Solder Right Angle Thru-Hole Tube
TE Connectivity5-146280-4
Conn Unshrouded Header HDR 4 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Carton
Conn Unshrouded Header HDR 4 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-HoleC-Grid III Tray
Descriptions
Descriptions of Samtec ZW-04-10-G-S-600-100-LL provided by its distributors.