Samtec YTW-25-07-S-Q-460-100
Conn Board Stacker HDR 100 POS 2mm Solder ST Thru-Hole
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec YTW-25-07-S-Q-460-100.
Sager Electronics
Datasheet1 page8 years ago
Related Parts
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 4 Rows, 100 Contacts, Through Hole, MTMM Series
Descriptions
Descriptions of Samtec YTW-25-07-S-Q-460-100 provided by its distributors.
Board to Board & Mezzanine Connectors
ULTRA HI DEN. BOARD STACKER 2MM (.079"")