Samtec YTE-125-02-F-5-700
Conn Elevated Socket SKT 125 POS 2mm Solder ST Thru-Hole
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec YTE-125-02-F-5-700.
Related Parts
Headers & Wire Housings Cost Effective Rugged PCB Sockets, 2.00mm pitch
Descriptions
Descriptions of Samtec YTE-125-02-F-5-700 provided by its distributors.