Samtec FJH-50-D-04.50-4
FFC / FPC Jumper Cables Flat Flexible Cable Jumper, 0.50 mm Pitch
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec FJH-50-D-04.50-4.
Samtec
Datasheet1 page8 years ago
Technical Drawing3 pages9 years ago
Electro Sonic
Sager Electronics
Toby Electronics
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Samtec FJH-50-D-04.50-4 provided by its distributors.
Cable Assembly 0.11m 0.5mm 50 to 50 POS FFC to FFC Bulk
CABLE FFC/FPC 50POS 0.5MM 4.5"