Samtec FJH-40-D-03.50-4
FFC / FPC Jumper Cables Flat Flexible Cable Jumper, 0.50 mm Pitch
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec FJH-40-D-03.50-4.
Sager Electronics
Toby Electronics
Inventory History
3 month trend:
-22.19%
Descriptions
Descriptions of Samtec FJH-40-D-03.50-4 provided by its distributors.
Cable Assembly 0.08m 0.5mm 40 to 40 POS FFC to FFC Bulk
CABLE FFC/FPC 40POS 0.5MM 3.5"