Samtec FJH-25-R-06.00-4
FFC / FPC Cable, 25 Core, 0.5 mm, Opposite Sided Contacts, 6 , 152.4 mm
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec FJH-25-R-06.00-4.
Samtec
Datasheet1 page8 years ago
Technical Drawing3 pages9 years ago
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
Farnell
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Samtec FJH-25-R-06.00-4 provided by its distributors.
Cable Assembly 0.15m 0.5mm 25 to 25 POS FFC to FFC Bulk
CABLE ASSY, FFC-FFC, 25 CORE, 152.4MM;