Samtec FJH-24-R-11.00-4
FFC / FPC Jumper Cables Flat Flexible Cable Jumper, 0.50 mm Pitch
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec FJH-24-R-11.00-4.
Samtec
Datasheet1 page8 years ago
Technical Drawing3 pages9 years ago
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Samtec FJH-24-R-11.00-4 provided by its distributors.
FFC Jumper Cable 24Conductors 0.279m Tin Plated Copper 60VAC
Cable Assembly 0.27m 0.5mm 24 to 24 POS FFC to FFC Bulk