Ruilon SMCJ6.5CA
134A 11.2V 7.22V 6.5V SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICSMCJ6.5CA8621Tape & Reel
3h
Descriptions
Descriptions of Ruilon SMCJ6.5CA provided by its distributors.