Ruilon SMCJ48CA
1.5kW 5¦ÌA 19.4A 77.4V 53.3V 48V 61.3V Bi-Directional SMC(DO-214AB) TVS ROHS
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
HQonlinePD00035711,1515
>1wk
Descriptions
Descriptions of Ruilon SMCJ48CA provided by its distributors.
SMC SMT 48V 77.4V