Ruilon SMBJ85CA
85V 600W 4.4A 137V 94.4V SMB(DO-214AA)
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICSMBJ85CA6,00060
7h
Descriptions
Descriptions of Ruilon SMBJ85CA provided by its distributors.