Ruilon SMBJ45CA
8.3A 72.7V 600W 50V 45V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
HQonlinePD00035265005
>1wk
Descriptions
Descriptions of Ruilon SMBJ45CA provided by its distributors.
SMB SMT 45V 72.7V