Ruilon SMBJ33CA
11.3A 53.3V 36.7V 33V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICSMBJ33CA3,0001Tape & Reel
13h
Descriptions
Descriptions of Ruilon SMBJ33CA provided by its distributors.