Ruilon SMBJ300CA
1.3A 486V 335V 300V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Price and Stock
Descriptions
Descriptions of Ruilon SMBJ300CA provided by its distributors.
SMB SMT 300V 486V