Ruilon SMBJ28CA
13.2A 600W 45.4V 31.1V 28V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Datasheet
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICSMBJ28CA3,0003KTape & Reel
4h
HQonlinePD00034792,80010
>1wk
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Ruilon SMBJ28CA.
HQonline
Datasheet7 pages9 years ago
Descriptions
Descriptions of Ruilon SMBJ28CA provided by its distributors.