Ruilon SMBJ220CA
1.7A 356V 246V 220V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Datasheet
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
HQonlinePD00035591601
>1wk
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Ruilon SMBJ220CA.
HQonline
Datasheet7 pages9 years ago
Descriptions
Descriptions of Ruilon SMBJ220CA provided by its distributors.
TVS diode VRWM=220V VBR(Min)=242V VC=356V IPP=1.7A Ppp=600W SMB