Ruilon SMBJ190A
2A 308V 209V 190V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICSMBJ190A5,94060Tape & Reel
12h
Descriptions
Descriptions of Ruilon SMBJ190A provided by its distributors.