Ruilon SMBJ180A
2.1A 292V 201V 180V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Price and Stock
Descriptions
Descriptions of Ruilon SMBJ180A provided by its distributors.