Ruilon SMBJ17CA
21.7A 27.6V 18.9V 17V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICSMBJ17CA11Tape & Reel
2h
Descriptions
Descriptions of Ruilon SMBJ17CA provided by its distributors.