Ruilon SMBJ170CA
2.2A 275V 189V 170V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICSMBJ170CA5001Tape & Reel
2h
Descriptions
Descriptions of Ruilon SMBJ170CA provided by its distributors.