Ruilon SMBJ130A
2.9A 209V 144V 130V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICSMBJ130A6,00060Tape & Reel
4h
Descriptions
Descriptions of Ruilon SMBJ130A provided by its distributors.