Ruilon SMBJ120CA
3.1A 193V 133V 120V Bi-Directional SMB(DO-214AA) TVS ROHS
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
HQonlinePD00035872605
>1wk
Descriptions
Descriptions of Ruilon SMBJ120CA provided by its distributors.
SMB SMT 120V 193V