Ruilon SMBJ120A
120V 600W 3.1A 192V 133V SMB(DO-214AA)
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICSMBJ120A3,0003K
4h
Descriptions
Descriptions of Ruilon SMBJ120A provided by its distributors.