Ruilon SMBJ10CA
35.3A 17V 11.1V 10V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICSMBJ10CA3,0003KTape & Reel
5h
Descriptions
Descriptions of Ruilon SMBJ10CA provided by its distributors.