Ruilon SMAJ8.5CA
8.5V 400W 27.8A 14.4V 9.44V SMA(DO-214AC)
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICSMAJ8.5CA6,00060
9h
Descriptions
Descriptions of Ruilon SMAJ8.5CA provided by its distributors.