Ruilon SMAJ7.5CA
31A 12.9V 8.33V 7.5V Bi-Directional SMA(DO-214AC) TVS ROHS
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICSMAJ7.5CA1,1881Tape & Reel
2h
Descriptions
Descriptions of Ruilon SMAJ7.5CA provided by its distributors.