Ruilon SMAJ45CA
45V 400W 5.5A 70V 50V SMA(DO-214AC)
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICSMAJ45CA6,00060
8h
Descriptions
Descriptions of Ruilon SMAJ45CA provided by its distributors.