Ruilon SMAJ300A
800mA 486V 335V 300V SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Price and Stock
Descriptions
Descriptions of Ruilon SMAJ300A provided by its distributors.
SMA SMT 300V 486V