Ruilon SMAJ220A
220V 400W 1.1A 246V SMA(DO-214AC)
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICSMAJ220A6,00060
3h
Descriptions
Descriptions of Ruilon SMAJ220A provided by its distributors.