Ruilon SMAJ120A
2A 193V 133V 120V SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICSMAJ120A1,9151Tape & Reel
7h
Descriptions
Descriptions of Ruilon SMAJ120A provided by its distributors.