Ruilon RLVR240-040
240V 400mA 3A 900mA Radial Leaded Resettable Fuses ROHS
Price and Stock
Descriptions
Descriptions of Ruilon RLVR240-040 provided by its distributors.
PTC Resettable Fuses 400mA 240V