Ruilon RL600-150
600V 150mA 3A 300mA 6´Î 0.15s 12´Î Radial Leaded Resettable Fuses ROHS
Price and Stock
Descriptions
Descriptions of Ruilon RL600-150 provided by its distributors.
PTC Resettable Fuses 150mA 60V