Ruilon RL250-110
250V 110mA 3A 220mA Radial Leaded Resettable Fuses ROHS
Price and Stock
Descriptions
Descriptions of Ruilon RL250-110 provided by its distributors.
PTC Resettable Fuses 110mA 250V