Ruilon RL0603E018M300K
50V 3pF@1MHz 18V 0603 Varistors ROHS
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICRL0603E018M300K2,89810Tape & Reel
4h
C Plus ElectronicsRL0603E018M300KContact
>1wk
Descriptions
Descriptions of Ruilon RL0603E018M300K provided by its distributors.