Ruilon RL0402E012M100K
50V 1pF@1MHz 12V 0402 Varistors ROHS
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICRL0402E012M100K10,00010Tape & Reel
5h
Descriptions
Descriptions of Ruilon RL0402E012M100K provided by its distributors.